O nas

o-nas-150x150

SiteBox Drukarnia wielkoformatowa Międzyrzec Podlaski

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stale podąża za najnowszymi trendami w branży, nieustannie inwestując i rozwijając się zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Dysponujemy profesjonalnym i wydajnym parkiem maszynowym. Dzięki temu nasza poligrafia cechuje się najwyższą jakością oraz przystępną cenę. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klientów. Mamy bowiem świadomość, że nasza praca może Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy. Zrobimy co w naszej mocy by pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu. Naszą wizję firmy specjalizującej się w usługach poligraficznych potwierdzają licznie powracający Klienci. Żywimy głęboką nadzieję, że znajdziesz się niebawem w ich gronie.

Profesjonalny zespół, to najlepsza poligrafia w Międzyrzecu Podlaskim

Najlepsza poligrafia to przede wszystkim ludzie. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu jest najsilniejszym gwarantem jakości. Najlepsi drukarze, kreatywni graficy oraz zaangażowany zespół wsparcia to siła, którą oddajemy do Twojej dyspozycji. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie projektu. Standardem firmy… jest doradztwo. Chcemy poznać Twoje pomysły oraz cele, które stawiasz przed nami. Doradzimy w wyborze najlepszej technologii druku, doborze właściwego papieru oraz wykończenia, by optymalizować nakłady Klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w najwygodniejszy dla Ciebie sposób – mailowo, telefonicznie oraz w siedzibie firmy. Organizacja naszej pracy oraz zaangażowanie całego zespołu pozwala nam skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji, co potwierdzają opinie dotychczasowych Klientów. Sprawdź nas w druku!

Nasze mocne strony

Doświadczony zespół –  profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu to powód do dumy. Doświadczony zespół jest gwarancją uśmiechu w chwili odbioru zamówionego zlecenia.

Profesjonalny sprzęt –  jesteśmy kompleksowo i nowocześnie wyposażeni. Najwyższej klasy sprzęt oraz przemyślana eksploatacja i konserwacja to gwarant terminowej realizacji usług poligraficznych.
Wszystko bierzemy na siebie – możesz nam zlecić kompleksową realizację projektu. Jesteśmy w stanie poprowadzić nawet najbardziej ambitne zlecenia od fazy koncepcyjnej, przez realizację, a na złożonej logistyce skończywszy.
Znajomość najnowszych trendów – stale podnosimy nasze kwalifikacje i wdrażamy nowe technologie. Możesz od nas oczekiwać stałej optymalizacji powierzonych nam zadań oraz nieszablonowego działania.

Poligrafia Międzyrzec Podlaski SiteBox zawsze na czas – poligrafia wymaga doskonałej organizacji firmy. Doświadczenie pozwoliło nam na optymalizację procesów. Terminowość to jeden z naszych podstawowych priorytetów.

Jak możemy Ci pomóc?

Przeanalizujemy rynek i konkurencję – przygotujemy dla Ciebie analizę przedstawiającą możliwe sposoby realizacji projektu. Pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań od strony technologicznej oraz kosztowej.

Doradzimy optymalne rozwiązanie – w oparciu o nasze doświadczenie możesz zawsze liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Uwzględnimy wszystkie kluczowe aspekty, Twoje cele biznesowe, ramy czasowe oraz możliwości budżetowe.
Podzielimy się kreatywnymi pomysłami – dysponujemy zespołem otwartych na świat ludzi, dzięki temu łączymy doświadczenie z zaangażowaniem by tworzyć dla Ciebie kreatywne rozwiązania.
Zaplanujemy i zrealizujemy – przedstawimy plan i terminarz realizacji każdego nawet najbardziej złożonego projektu. Będziemy również raportować o postępach prac.