Druk cyfrowy Międzyrzec Podlaski

Szybki i precyzyjny druk cyfrowy

Oferujemy pełen zakres usług w obszarze druku cyfrowego. Minimalizujemy do granic możliwości czas przygotowania wydruku, dlatego Twoje zlecenie może zostać zrealizowane niemal natychmiast. Dysponujemy wysoko wydajnym urządzeniem marki Konica-Minolta, które pozwala nam uzyskać druk cyfrowy w najwyższej rozdzielczości. Gwarantujemy atrakcyjne warunki stałej współpracy zarówno w przypadku zleceń powtarzalnych jak i większej różnorodności druku cyfrowego.

Świadczymy usługi druku cyfrowego na różnorodnych podłożach oraz w szerokim przedziale gramatur. Najnowocześniejszy sprzęt pozwala nam zaoferować najwyższą jakość druku oraz doskonałe odwzorowanie wszystkich możliwych kolorów.

Perfekcyjne druk cyfrowy w niskich nakładach

Dysponujemy sprzętem do realizacji prac nisko nakładowych ukierunkowanych na najlepszą jakość. Oferując jakość premium zawsze pamiętamy o optymalizacji ponoszonych przez Ciebie kosztów. Dlatego też możesz zawsze liczyć na nasze fachowe doradztwo i pomoc w wyborze optymalnej technologii jak i specyfikacji użytych materiałów.

Nasze wydruki cyfrowe dopasowane do Twoich potrzeb

Możesz nam powierzyć realizację niemal każdego zlecenia w zakresie druku cyfrowego. Nasza oferta obejmuje między innymi: druki czarno-białe i kolorowe, druki numerowane i personalizowane, wizytówki, ulotki reklamowe, teczki, plakaty, zaproszenia, bilety, foldery, katalogi, etykiety na papierze samoprzylepnym, magnetycznym i folii.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

logo

Podobne posty