Reklama Międzyrzec Podlaski

Sitebox to firma, która mieści się w Międzyrzecu Podlaskim przy Placu Jana Pawła II 25. Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę z zakresu reklamy i poligrafii. Drukarnia w swojej ofercie posiada usługi z zakresu: druk wielkoformatowy, druk cyfrowy, druk offsetowy, gadżety reklamowe.

Drukarnia w ramach usług reklamy wielkoformatowej wykonuj: banery, folie, folie owv, papier plakatowy, siatka mesh, papier bilbordowy. Reklamy wydruków wielkoformatowych wykonywane są w technologii solwentowej. Wykonujemy wydruki banerów, folii, folii owv, siatki mesh, papieru w dowolnym wymiarze. Wydruki solwentowe są powlekane laminatem. Wszystkie wydruki wykonywane technologią solwentową posiadają wysoką jakość wydruku, druk jest odporny na warunki atmosferyczne. Główne zastosowanie wydruków wielkoformatowych to elewacje budynków, witryny sklepowe, reklamy z blach, reklamy z pleksi i reklamy na dibond. Głównie świadczymy usługi reklamy wielkformatowej (banery, folie, folie owv, siatki mesh, papier bilbordowy) w: Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Terespol, Wisznice, Łosice, Siedlce.

Drukarnia Międzyrzec Podlaski w swojej ofercie posiada również usługi z zakresu wydruków cyfrowych i wydruków ofsetowych: wizytówki, ulotki, ulotki składane, plakaty, naklejki, papier firmowy, karty firmowe, kalendarze, gazetki ofertowe. Ulotki, plakaty, wizytówki wykonywane są z nadrukiem jednostronnym i nadrukiem dwustronnym na papierze mat i papierze w połysku. Druk cyfrowy ulotek, plakatów, naklejek do formatu A3, natomiast reklama wielkoformatowa ulotki, plakaty, naklejki wykonujemy w technologii offsetowej i solwentowej.

Drukarnia Sitebox wykonuje również inne produkty reklamowe są to m in.: jednostronny kaseton świetlny, dwustronny kaseton świetlny, oświetlenie led, plexi mleczna, grafika z folii ciętej, kasetony z dibondu, litery przestrzenne 3d, torby z nadrukiem, torby z papieru z nadrukiem, torby laminowane z nadrukiem, torby bawełniane z nadrukiem, torby z polipropylenu z nadrukiem, odzież reklamowa, grafika.

Firma Sitebox zajmuje się również projektowaniem stron internetowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie hostingu i projektowania stron www jak również projektowania graficznego. Projektujemy strony www, pozycjonujemy strony www. Zespół Sitebox tworzą profesjonaliści. Wiemy jak zaprojektować serwis www i co trzeba zrobić, aby zaistnieć w sieci. Wszystkie nasze działania mają na celu pomóc w tym Twojej firmie. Tworzymy responsywne strony www, które są czytelne i dobrze wyglądają niezależnie od rozdzielczości ekranu.

Zapraszamy do biura drukarni w Międzyrzecu Podlaskim, Plac Jana Pawła II 25.

Można się również skontaktować z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Odpowiemy na Państwa pytania, dokonamy wyceny dowolnej usługi reklamowej. Druk bez względu czy to będzie jedna sztuka czy kilka tysięcy.

Podobne posty