Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL – Co to jest?

Certyfikat SSL to szyfrowana komunikacja między stroną internetową a użytkownikiem z niej korzystającym.
SSL zapewnia, że cała komunikacja pomiędzy serwerem a użytkownikiem (np. za pomocą przeglądarki internetowej) jest szyfrowana, co uniemożliwia stronom pośredniczącym w wymianie ruchu, np. dostawcom usług internetowych czy punktom dostępu WI-FI, podsłuchiwanie, przechwytywanie lub wpływanie na czynności związane z operacjami na stronie.

 

Nasza oferta certyfikatów SSL skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność oraz firm prowadzących działalność w sieci (sklepy internetowe, systemy CRM, serwery pocztowe i wiele innych). W naszej ofercie certyfikatów znajdą Państwo certyfikaty SSL z przeznaczeniem dla każdego, od amatorskich projektów, ochrony poczty i strony firmowej, jak i te z przeznaczeniem do chronienia transakcji internetowych, sklepów czy też na potrzeby bloga, strony www.

 

Pozycjonujesz się w przeglądarce Google? Już teraz Google oficjalnie podało informacje, że strony posiadające certyfikaty SSL zyskują w punktacji podczas oceny stron. Certyfikat ssl wpływa korzystnie na pozycję strony, a sama strona zyskuje na wiarygodności (nie tylko w Google, ale również u użytkowników). Naszym klientom zapewniamy pomoc w zakresie instalacji certyfikatów oraz w procesie ich generowania. Nie czekaj, zamów już teraz certyfikat SSL!

 

Certyfikaty SSL

Certyfikat SSL daje zatem pełne bezpieczeństwo komunikacji, a dodatkowo, w zależności od wystawcy certyfikatu, daje gwarancję pieniężną potwierdzająca najwyższy standard bezpieczeństwa.

Certyfikaty różnią się sposobem weryfikacji oraz wysokością gwarancji pieniężnej. Wyjaśnienia sposobów weryfikacji:

DV – weryfikacja prawa własności domeny, podczas generowania certyfikatu będziesz mógł wybrać adres email na który przyjdzie link do aktywacji certyfikatu.
BV – weryfikacja prawa własności domeny oraz istnienia firmy
Wydawca Nazwa Ochrona Weryfikacja Gwarancja Aktywacja Cena rok
rapid_ssl Standard Domena Domenowa (DV) 10 000$ 5 minut 68 PLN netto
rapid_ssl Wildcart Domena oraz subdomeny Domenowa (DV) 5 000$ 5 minut 499 PLN netto
geotrust QuickSSL Basic Domena Domenowa (DV) 100 000$ 8 minut 299 PLN netto
geotrust QuickSSL Premium Domena Domenowa (DV) 100 000$ 8 minut 409 PLN netto
geotrust True BusinessID Domena Firmy (BV) 250 000$ 2-3 dni 409 PLN netto
geotrust True BusinessID Wildcard Domena oraz subdomeny Firmy (BV) 100 000$ 2-3 dni 1499 PLN netto
geotrust True BusinessID + EV Domena Domenowa (DV) 500 000$ 8-10 dni 799 PLN netto